pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Navíječ/ka statorů a rotorů

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Navíječ/ka statorů a rotorů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Montážní dělník / dělnice - výroba z plastů

Zaměstnavatel Sociální družstvo Znojmo nabízí práci na pozici "Montážní dělník / dělnice - výroba z plastů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 18 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o nabízí práci na pozici "Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2020.

Pomocný pracovník ve výrobě dekorací

Zaměstnavatel L.O.B. agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník ve výrobě dekorací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Seřizovači

Zaměstnavatel Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněžmost.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Dekoratér/ka

Zaměstnavatel L.O.B. agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Dekoratér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel VITELLO s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Dpp - obsluha baru a penzionu

Zaměstnavatel Drahomíra Závišová nabízí práci na pozici "Dpp - obsluha baru a penzionu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Obchodní referent/ka

Zaměstnavatel Bohemia Works, a.s. nabízí práci na pozici "Obchodní referent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Pracovník do cukrářské výroby

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník do cukrářské výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.