pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista marketingu

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Specialista marketingu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

*dělník v dřevracujícím podniku - chráněné pracovní místo

Zaměstnavatel Pila Švoma s.r.o. nabízí práci na pozici "*dělník v dřevracujícím podniku - chráněné pracovní místo" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Radostín nad Oslavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Fakturant/ka

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17800 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Pradlák, žehlíř / pradlena, žehlířka

Zaměstnavatel Prádelna Lotos s.r.o. nabízí práci na pozici "Pradlák, žehlíř / pradlena, žehlířka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Horní Suchá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Operátor/ka

Zaměstnavatel FTE automotive Czechia s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Podbořany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Dispečer/ka dopravy

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Referent/ka zakázek

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Referent/ka zakázek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel STS Prachatice, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Těšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Úklidový(á) operátor(ka)

Zaměstnavatel Kateřina Stejskalová nabízí práci na pozici "Úklidový(á) operátor(ka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.