pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník v pneuservisu

Zaměstnavatel Dongres s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník v pneuservisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Operátor call centrum

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor call centrum" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Projektant elektro

Zaměstnavatel Fiera a.s. nabízí práci na pozici "Projektant elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Dispečer/ka spedice

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka spedice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Specialista/speditér automotive

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista/speditér automotive" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 70000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Strojník se strojním průkazem na rypadla nebo čelní nakladače - celá čr

Zaměstnavatel 1.Žďárská plynařská a vodařská, a.s. nabízí práci na pozici "Strojník se strojním průkazem na rypadla nebo čelní nakladače - celá čr" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 140 - 170,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hamry nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bechyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4633,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Řidič/ka sk.c, případně e + profesní průkaz

Zaměstnavatel 1.Žďárská plynařská a vodařská, a.s. nabízí práci na pozici "Řidič/ka sk.c, případně e + profesní průkaz" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 140 - 170,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hamry nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Disponent/ka

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Disponent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.