pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Natěrač

Zaměstnavatel Jiří Sika nabízí práci na pozici "Natěrač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Recepční do rehabilitačního centra

Zaměstnavatel Unie ROSKA - reg. org. ROSKA ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.p nabízí práci na pozici "Recepční do rehabilitačního centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Mistr truhlářské dílny

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr truhlářské dílny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

*strojník se strojním průkazem na rypadla nebo čelní nakladače - celá čr

Zaměstnavatel 1.Žďárská plynařská a vodařská, a.s. nabízí práci na pozici "*strojník se strojním průkazem na rypadla nebo čelní nakladače - celá čr" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 140 - 160,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hamry nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Řidič

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel PCO VIDOCQ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pardubice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.

Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Číšník-servírka

Zaměstnavatel GSI HOTELY s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník-servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Domovník/ice

Zaměstnavatel CISS CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Domovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2020.

Malíř-tapetář

Zaměstnavatel Jiří Sika nabízí práci na pozici "Malíř-tapetář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.