pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrchní referent/rada - sociální pracovník v oddělení pnp a dávek

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Vrchní referent/rada - sociální pracovník v oddělení pnp a dávek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je služební poměr a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Zkušenosti s personální problematikou

Zaměstnavatel EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. nabízí práci na pozici "Zkušenosti s personální problematikou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Regionální administrativní pracovníci, telemarketingového (tlm) oddělení

Zaměstnavatel AB plus CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Regionální administrativní pracovníci, telemarketingového (tlm) oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Odborný/vrchní referent - ověřovatel dávek hmotné nouze v oddělení hmotné nouze praha 9, 14, 21

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Odborný/vrchní referent - ověřovatel dávek hmotné nouze v oddělení hmotné nouze praha 9, 14, 21" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je služební poměr a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Odborný/vrchní referent - ověřovatel dávek ssp a dávek pp v oddělení ssp a dávek pp pro prahu 4 krajské pobočky úřadu práce čr pro hl. m. prahu

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Odborný/vrchní referent - ověřovatel dávek ssp a dávek pp v oddělení ssp a dávek pp pro prahu 4 krajské pobočky úřadu práce čr pro hl. m. prahu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je služební poměr a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Odborný/vrchní referent - specialista dávek pnp a d v oddělení pnp a dávek

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Odborný/vrchní referent - specialista dávek pnp a d v oddělení pnp a dávek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je služební poměr a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel LKQ CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 45000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze v oddělení hn

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze v oddělení hn" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je služební poměr a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Zaměstnanec/zaměstnankyně úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec/zaměstnankyně úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Prodejce náhradních dílů

Zaměstnavatel LKQ CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejce náhradních dílů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.