pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník, ostraha objektu

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník, ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100 - 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Technici pro návrh kabelových svazků

Zaměstnavatel Pickering Connect s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici pro návrh kabelových svazků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Účetní-asistenti

Zaměstnavatel GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní-asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2020.

Zámečník - soustružník

Zaměstnavatel KOVO Kašparec s.r.o. nabízí práci na pozici "Zámečník - soustružník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22000 - 24500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Pomocné práce v zahradnictví, zahradník/zahradnice, sadař/sadařka, pomocné práce v zemědělství

Zaměstnavatel Markéta Malinová nabízí práci na pozici "Pomocné práce v zahradnictví, zahradník/zahradnice, sadař/sadařka, pomocné práce v zemědělství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liběšice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Administrativní pracovník / pracovnice

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník / pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Prodejce osobních automobilů

Zaměstnavatel AUTOMARKET EURO s. r. o. nabízí práci na pozici "Prodejce osobních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Veselí nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Mytí nádobí a pomocné práce v kuchyni

Zaměstnavatel LH Hotels & Resorts s.r.o. nabízí práci na pozici "Mytí nádobí a pomocné práce v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Prodejce točené zmrzliny

Zaměstnavatel David Školoudík nabízí práci na pozici "Prodejce točené zmrzliny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Žarošice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.