pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný - psovod

Zaměstnavatel PPH spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - psovod" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Pracovník půjčovny nářadí a stavební mechanizace

Zaměstnavatel Toril Invest, a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník půjčovny nářadí a stavební mechanizace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Obchodní zástupce (regionální obchodník)

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce (regionální obchodník)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Zástupce vedoucí prodejny

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Zástupce vedoucí prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 19500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Strážný/ná

Zaměstnavatel PPH spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Řidič nákladního vozidla, sk. c

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního vozidla, sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.4 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Dělník / dělnice v plastové výrobě

Zaměstnavatel Sociální družstvo Znojmo nabízí práci na pozici "Dělník / dělnice v plastové výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel TOP security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Dozor v muzeu

Zaměstnavatel PPH spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dozor v muzeu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

*telefonní operátor/ka bystřice nad pernštejnem

Zaměstnavatel INTER-SAT LTD, organizační složka nabízí práci na pozici "*telefonní operátor/ka bystřice nad pernštejnem" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.