pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce skladu

Zaměstnavatel LIPA VELKOOBCHOD PAPÍREM s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 12500 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Neurologická ambulance, s. r. o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Specialista zákaznické podpory

Zaměstnavatel LEO EXPRESS s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista zákaznické podpory" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Vedoucí lékárník

Zaměstnavatel MB praktický lékař s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí lékárník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Větřní.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Uklízeč, pokojská

Zaměstnavatel KARTONÁŽ - KOKLAR s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč, pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Referent/ka kvality

Zaměstnavatel META Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Asistent/ka obchodního oddělení

Zaměstnavatel NAVEL, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Velešín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel Technické služby města Netolice, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Netolice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel PS PATROL s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Srnín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Malíř, natěrač

Zaměstnavatel AMERFO o.p.s. nabízí práci na pozici "Malíř, natěrač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 150 - 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.