pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Provozní pracovník

Zaměstnavatel Charita Opava nabízí práci na pozici "Provozní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Alexander Kiss nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel HOK plus, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Poříčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Specialista/ka pro rozvoj e-shopu

Zaměstnavatel Recyklační chráněná, s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista/ka pro rozvoj e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel LS - TRADE s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Prodavačka/prodavač proutěných výrobků

Zaměstnavatel CompSystems, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka/prodavač proutěných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polička.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Manipulant/ka obsluha stroje

Zaměstnavatel LakoPlast s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant/ka obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Prodavač/ka - elektro

Zaměstnavatel ANTALON s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 5. 2021.

Vedoucí prodejny

Zaměstnavatel JEDNOTA Benešov, družstvo nabízí práci na pozici "Vedoucí prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Václavice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.