pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pokojská

Zaměstnavatel REZIDENCE Nové Hrady a.s. nabízí práci na pozici "Pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nové Hrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Vychovatel/ka školní družiny

Zaměstnavatel Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Kome nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka školní družiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17625 - 25540,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lysá nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Uklízeč/ ka

Zaměstnavatel CENTES, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 4000 - 4500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Manager testování elektrických komponent

Zaměstnavatel B E K O Engineering, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Manager testování elektrických komponent" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovník/pracovnice obchodního oddělení

Zaměstnavatel SDZP družstvo nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 96.3 - 125,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Kompletační pracovník

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovníci strážní služby - strážní, vrátní

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci strážní služby - strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Úklidový pracovník pro úklid kancelářských prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník pro úklid kancelářských prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zastávka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.