pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník - zpracovatel papíru

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník - zpracovatel papíru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Konstruktéři obalů

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktéři obalů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Ostraha, drobná údržba objektu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha, drobná údržba objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Křišťanov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Bezpečnostní pracovník - vrátný

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Pomocný administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Manipulant/manipulační dělník/řidič vzv

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant/manipulační dělník/řidič vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Řidič- rozvoz obědů

Zaměstnavatel PAUK s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič- rozvoz obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Kuchař - číšník

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Rolnička nabízí práci na pozici "Kuchař - číšník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Řidič - rozvoz pizzy

Zaměstnavatel Big Point s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - rozvoz pizzy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Řidič - údržbář

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.