pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Hotel Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci

Zaměstnavatel Okresní soud v Mladé Boleslavi nabízí práci na pozici "Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26730,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělníci - obsluha stroje

Zaměstnavatel TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500 - 29500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nepřevázka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Ruční balič ve skladu

Zaměstnavatel SPELDE s.r.o. nabízí práci na pozici "Ruční balič ve skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 97,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Vrátný

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel (zapojení, zprovoznění)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Švadlena pracovních oděvů

Zaměstnavatel NELA Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena pracovních oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Úvěrový specialista/tka

Zaměstnavatel Jan Kubalák nabízí práci na pozici "Úvěrový specialista/tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 35000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel STRAVBYT s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pomocný pracovník na čističe odpadních vod

Zaměstnavatel KIMM Invest s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník na čističe odpadních vod" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hořátev.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.