pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník - informátor

Zaměstnavatel FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - informátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Informatik - vedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií

Zaměstnavatel Nejvyšší správní soud nabízí práci na pozici "Informatik - vedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 65000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Drobné údržbářské a montážní práce

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Drobné údržbářské a montážní práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel Liako, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Ergon - sociální podnik, z.s. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Strážný/á - bystřice nad pernštejnem

Zaměstnavatel RASYGUARD SECURITY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - bystřice nad pernštejnem" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Uklizečka

Zaměstnavatel BAIEROVÁ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklizečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Komín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Asistent/ka vedení společnosti

Zaměstnavatel Roth Czech s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka vedení společnosti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třebařov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel Roth Czech s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třebařov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Montážní dělník/ce v bydlišti zaměstnance nebo v provozovně - žďár nad sázavou - chráněné pracoviště

Zaměstnavatel BENNA - družstvo invalidů, družstvo nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce v bydlišti zaměstnance nebo v provozovně - žďár nad sázavou - chráněné pracoviště" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.