pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ridiči logistiky

Zaměstnavatel Doosan Bobcat EMEA s.r.o. nabízí práci na pozici "Ridiči logistiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dobříš.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2020.

Pracovník / pracovnice ostrahy objektu

Zaměstnavatel M.Preymesser logistika, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice ostrahy objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 112,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Číšník, servírka

Zaměstnavatel Sylva Hottková nabízí práci na pozici "Číšník, servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8140,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Chovatel/ka hmyzu

Zaměstnavatel Sociální družstvo Znojmo nabízí práci na pozici "Chovatel/ka hmyzu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 18 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10100 - 11500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Obchodní referent/referentka

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Obchodní referent/referentka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Administrativní referent/referentka

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Administrativní referent/referentka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Mistr výroby

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.