pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kompletační pracovník

Zaměstnavatel Postkom s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10100 - 13100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel TURIST s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nadějkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Zámečník, údržbář / zámečnice, údržbářka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Zámečník, údržbář / zámečnice, údržbářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Elektrikář, provozní elektrikář / elektrikářka, provozní elektrikářka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Elektrikář, provozní elektrikář / elektrikářka, provozní elektrikářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Kadeřník/ice

Zaměstnavatel Butterfly-hair s.r.o. nabízí práci na pozici "Kadeřník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Trmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Technik/technička údržby elektro

Zaměstnavatel GESTAMP LOUNY s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik/technička údržby elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Velemyšleves.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Projektant / projektantka

Zaměstnavatel Broumovské stavební sdružení s. r. o. nabízí práci na pozici "Projektant / projektantka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Servírka, číšník

Zaměstnavatel TURIST s.r.o. nabízí práci na pozici "Servírka, číšník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nadějkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Uklízeč / uklízečka

Zaměstnavatel Tomáš Zatloukal nabízí práci na pozici "Uklízeč / uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7240,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Prostějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Uklízeč/ka - pomocná síla

Zaměstnavatel TURIST s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka - pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nadějkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.