pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/-ka smíšeného zboží

Zaměstnavatel Vladislav Borovský nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka smíšeného zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Střítež.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Volary.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Učitel ii. stupně, aprobace německý jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěv nabízí práci na pozici "Učitel ii. stupně, aprobace německý jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 11 týdně) a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Programátor - vývojář

Zaměstnavatel MILSOFT a.s. nabízí práci na pozici "Programátor - vývojář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Servisní technici

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Servisní technici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Výroba a prodej šperků

Zaměstnavatel Petra Vavříková nabízí práci na pozici "Výroba a prodej šperků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Učitel ii. stupně, aprobace anglický jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěv nabízí práci na pozici "Učitel ii. stupně, aprobace anglický jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 11 týdně) a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Učitel/ka pro 1. stupeň základní školy

Zaměstnavatel 13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvk nabízí práci na pozici "Učitel/ka pro 1. stupeň základní školy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Projektant/ka mar chladících, klimatizačních zařízení a tepelených čerpadel

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Projektant/ka mar chladících, klimatizačních zařízení a tepelených čerpadel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Vychovatel/ka

Zaměstnavatel Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Kro nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 28000 - 31000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krompach.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.