pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/prodavačka domácích potřeb

Zaměstnavatel Václav Svěrák nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka domácích potřeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Fyzická ostraha

Zaměstnavatel SOLID PROXY s.r.o. nabízí práci na pozici "Fyzická ostraha" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800 - 18100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Recepční (vrátná/ý) v domově pro seniory

Zaměstnavatel Domov pro seniory Předklášteří, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Recepční (vrátná/ý) v domově pro seniory" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18390,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Předklášteří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Farmaceutický laborant-asistent/ka

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Farmaceutický laborant-asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Pomocný kuchař, pomocná kuchařka

Zaměstnavatel GASTRONOM 1 s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař, pomocná kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jivno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Vedoucí prodejny smíšeného zboží - lavičky

Zaměstnavatel COOP družstvo Velké Meziříčí nabízí práci na pozici "Vedoucí prodejny smíšeného zboží - lavičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Kuchař/ka (1 směna)

Zaměstnavatel GASTRONOM 1 s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka (1 směna)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jivno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Pracovník/ce do skladu lékárny

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce do skladu lékárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.