pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referent/-ka

Zaměstnavatel Obec Hrčava nabízí práci na pozici "Referent/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdár nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Obsluha lisu

Zaměstnavatel Profesional CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha lisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel VITALITY Slezsko, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Koordinátor/koordinátorka it

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Koordinátor/koordinátorka it" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Technici pro vývoj elektroniky

Zaměstnavatel Pickering Connect s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici pro vývoj elektroniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Účetní všeobecní - bez mzdové agendy

Zaměstnavatel Ignis Forst s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecní - bez mzdové agendy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 11125 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Prodavač/-ka podnikové prodejny

Zaměstnavatel SIMABELLE s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka podnikové prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Technici pro návrh kabelových svazků

Zaměstnavatel Pickering Connect s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici pro návrh kabelových svazků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Doplňovači zboží chomutov

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovači zboží chomutov" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 120 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Spořice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.