pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Výstupní kontroloři, kompletáři

Zaměstnavatel REITEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Výstupní kontroloři, kompletáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Montážní dělník/ dělnice

Zaměstnavatel glue+more s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústrašín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Asistent/asistentka obchodního oddělení

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Snídaňový kuchař/ ka

Zaměstnavatel REZIDENCE Nové Hrady a.s. nabízí práci na pozici "Snídaňový kuchař/ ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nové Hrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 3. 2020.

Stájová služba - brigádník

Zaměstnavatel RANČ LOUČKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Stájová služba - brigádník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 115,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Předklášteří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Manikér/pedikér

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Manikér/pedikér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075 - 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Masér

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Masér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Masér

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Masér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel SaJ a.s. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.