pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Informatik - technický správce informačního systému nss

Zaměstnavatel Nejvyšší správní soud nabízí práci na pozici "Informatik - technický správce informačního systému nss" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Koordinátor/koordinátorka it

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Koordinátor/koordinátorka it" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Prodavač/ka v dobročinném bazaru

Zaměstnavatel Mgr. Oldřich Hovorka nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v dobročinném bazaru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Všeobecná a finanční účetní

Zaměstnavatel ADU.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecná a finanční účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Malenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Učitel ii. stupně, aprobace český jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěv nabízí práci na pozici "Učitel ii. stupně, aprobace český jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 7 týdně) a nabízená mzda 28630,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdár nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Pracovníci obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 28 týdně) a nabízená mzda 12508 - 15408,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Asistent/ka produktového oddělení

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka produktového oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Úklidové práce - strojní úklid výrobních hal

Zaměstnavatel DEKHON SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidové práce - strojní úklid výrobních hal" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (isco 52235)

Zaměstnavatel Jana Krtková nabízí práci na pozici "Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (isco 52235)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 107,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.