pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referent/ka kvality

Zaměstnavatel META Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Pracovníci ostrahy, vrátný - varnsdorf

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, vrátný - varnsdorf" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 87.3 - 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Pracovník/-ice úklidu

Zaměstnavatel VITALITY CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Neurologická ambulance, s. r. o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Kadeřnice/kadeřník

Zaměstnavatel Hygie družstvo kadeřníků Chomutov nabízí práci na pozici "Kadeřnice/kadeřník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Pracovníci ostrahy, vrátný - jiříkov

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, vrátný - jiříkov" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 87.3 - 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jiříkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Správci webu

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným nabízí práci na pozici "Správci webu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným nabízí práci na pozici "Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Číšník, servírka

Zaměstnavatel Zdeněk Píše nabízí práci na pozici "Číšník, servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Choustník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Učitel ii. stupně, aprobace český jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěv nabízí práci na pozici "Učitel ii. stupně, aprobace český jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 7 týdně) a nabízená mzda 28630,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.