pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/kontrolorka kvality

Zaměstnavatel HIGHFIVE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/kontrolorka kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 16800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Martin Tichý nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 21000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Velešín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Vrátný/á - hlídač

Zaměstnavatel Služba, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Vrátný/á - hlídač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dobrá Voda u Českých Budějovic.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Údržbář svařovacích zdrojů

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Údržbář svařovacích zdrojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Administrativní pracovníci - pro e-shop v maďarštině

Zaměstnavatel Aga24, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci - pro e-shop v maďarštině" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Těšín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Údržbář svařovacích hořáků

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Údržbář svařovacích hořáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Vedoucí lékárník

Zaměstnavatel MB praktický lékař s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí lékárník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Větřní.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel STRAVBYT s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.