pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Večerní výpomoc na mytí nádobí, drobný úklid

Zaměstnavatel AmRest s.r.o. nabízí práci na pozici "Večerní výpomoc na mytí nádobí, drobný úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel Edolo Consult s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Operátor call centra

Zaměstnavatel HelpGroup s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14500 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Učitel/ka odborného výcviku - obor elektrikář

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku - obor elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15385 - 18525,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Učitel/ka odborného výcviku - obor autoelektrikář

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku - obor autoelektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30770 - 37050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Učitel/ka odborného výcviku - obor automechanik

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku - obor automechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30770 - 37050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Vedoucí technického úseku

Zaměstnavatel Wassa Group a.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí technického úseku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 40000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Řidič - rozvoz pizzy

Zaměstnavatel Big Point s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - rozvoz pizzy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.

Pracovník/pracovnice zákaznického centra

Zaměstnavatel Zuzana Bruera nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice zákaznického centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.

Učitel/ka odborného výcviku - obor mechanik seřizovač

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborného výcviku - obor mechanik seřizovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30770 - 37050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.