pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Z + M Logistics, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 6678 - 11125,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Obsluha čerpací stanice lpg mnichovo hradiště

Zaměstnavatel TOMEGAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg mnichovo hradiště" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Strojník, seřizovač, obsluha kartonážních strojů

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojník, seřizovač, obsluha kartonážních strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 38000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Referent/ka podpory prodeje

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka podpory prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 25000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel MABA Prefa spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Provozní elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Veselí nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Asistent/ka servisu - fakturant/ka

Zaměstnavatel CITY - CAR a.s. nabízí práci na pozici "Asistent/ka servisu - fakturant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Rehabilitační pracovník vč. odborného maséra (szp) - zdravotní masér s kurzy

Zaměstnavatel MUDr. Kateřina Šochová nabízí práci na pozici "Rehabilitační pracovník vč. odborného maséra (szp) - zdravotní masér s kurzy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 10000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Šenov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Skladník - obsluha vzv

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník - obsluha vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Mistr výroby

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.