pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná kuchařka

Zaměstnavatel Mateřská škola, Brno, Oderská 2, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Pomocná kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13328,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Starý Lískovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Operátor/ka briketovací linky

Zaměstnavatel Dřevovýroba VLK spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka briketovací linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blatno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Pradlenka, pradlák na večerní směnu 3 hod./den

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Pradlenka, pradlák na večerní směnu 3 hod./den" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Uklízeč/ka - chráněné pracovní

Zaměstnavatel Diana Houdová nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka - chráněné pracovní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Spojil.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Projektant/ka

Zaměstnavatel AQUAŠUMAVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nýrsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Řidič mkd po čr, sr - pravidelné rozvozy po - pá

Zaměstnavatel BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič mkd po čr, sr - pravidelné rozvozy po - pá" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velká Bíteš.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 5700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 7. 2021.

Učitel/ka střední školy, aprobace výpočetní technika + fyzika

Zaměstnavatel Střední škola stavební Třebíč nabízí práci na pozici "Učitel/ka střední školy, aprobace výpočetní technika + fyzika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třebíč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Učitel/učitelka na sš - aj

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Zvolenská 934, Strakonice, Zvolenská 934 nabízí práci na pozici "Učitel/učitelka na sš - aj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.