pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný údržbář

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Operátor/operátorka call centra

Zaměstnavatel ADMINISTER, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/operátorka call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Dělník kompletace textilu

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník kompletace textilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Mobilní uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Mobilní uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 115 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Mechanik a opravář motorových vozidel

Zaměstnavatel Autosklo servis VYSOČINA, družstvo nabízí práci na pozici "Mechanik a opravář motorových vozidel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Obchodní zástupce/kyně

Zaměstnavatel ELNZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce/kyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zubčice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel Autosklo servis VYSOČINA, družstvo nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Krejčová/švadlena/šička

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Krejčová/švadlena/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Administrativní pracovnice/pracovník

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovnice/pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 105 - 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Řidič/ka autobusu

Zaměstnavatel MHK BUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klášterec nad Ohří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.