pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Projektanti staveb

Zaměstnavatel Projektis, s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektanti staveb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 120 - 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Svářecí technolog/žka

Zaměstnavatel MANDÍK, a.s. nabízí práci na pozici "Svářecí technolog/žka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostomice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Revizní technici komínů

Zaměstnavatel SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici komínů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Pomocné práce

Zaměstnavatel IMG BOHEMIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Učitel/ka anglického jazyka

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Lukavec nabízí práci na pozici "Učitel/ka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lukavec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2020.

Sanitář/sanitářka

Zaměstnavatel Dětská psychiatrická nemocnice Louny nabízí práci na pozici "Sanitář/sanitářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 23000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Strážný/á - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 4. 2020.

Sociální pracovník, pracovnice v občanské poradně

Zaměstnavatel 1. Česká společnost, z.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník, pracovnice v občanské poradně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Podbořany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Zdravotní setra

Zaměstnavatel Ambulance VIP s.r.o. nabízí práci na pozici "Zdravotní setra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Blučina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 3. 2020.

Bezpečnostní pracovník - vrátný informátor

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - vrátný informátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Karlovy Vary.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 4. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.