pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dozor v expozici

Zaměstnavatel České muzeum stříbra, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Dozor v expozici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16120 - 19120,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Prodavači potravinářského zboží

Zaměstnavatel Pavel Nikl nabízí práci na pozici "Prodavači potravinářského zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hovorany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha objektu - stránecká zhoř - - zkrácený úvazek

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu - stránecká zhoř - - zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Pomocný dělník - velká bíteš a okolí

Zaměstnavatel Pavel Majewski nabízí práci na pozici "Pomocný dělník - velká bíteš a okolí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Březí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Dozor v expozici + pokladní

Zaměstnavatel České muzeum stříbra, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Dozor v expozici + pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18080 - 20080,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Operátoři telefonních panelů

Zaměstnavatel Dobrá nálada, a.s. nabízí práci na pozici "Operátoři telefonních panelů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8688 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hlízov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Zaměstnavatel Farma Bezdínek s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 165,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dolní Lutyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel ČECHYMEN a.s. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 105 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třemošnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.