pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač / prodavačka

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač / prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Fakturant/ka a zásobování

Zaměstnavatel MEDICA FILTER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Fakturant/ka a zásobování" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kašperské Hory.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Pomocný/á dělník/dělnice na knihařské dílně

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á dělník/dělnice na knihařské dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8100 - 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 97,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Mistr odborného výcviku - obor zedník

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno nabízí práci na pozici "Mistr odborného výcviku - obor zedník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27530 - 37000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Školní asistent/ka

Zaměstnavatel Dům dětí a mládeže, Český Krumlov, Linecká 67 nabízí práci na pozici "Školní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17970 - 22320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Zaměstnavatel INDUS PRAHA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Pokladní

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.