pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Všeobené zdravotní sestry

Zaměstnavatel Městská nemocnice Čáslav nabízí práci na pozici "Všeobené zdravotní sestry" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čáslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Mistr/mistrová odborného výcviku

Zaměstnavatel Obchodní akademie a Střední odborná škola zeměděls nabízí práci na pozici "Mistr/mistrová odborného výcviku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 29740 - 34930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Mechanik/mechanička pneuservisu (osobních automobilů)

Zaměstnavatel Dongres s.r.o. nabízí práci na pozici "Mechanik/mechanička pneuservisu (osobních automobilů)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Pomocné práce

Zaměstnavatel IMG BOHEMIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Sanitář/sanitářka

Zaměstnavatel Dětská psychiatrická nemocnice Louny nabízí práci na pozici "Sanitář/sanitářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 23000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Sociální pracovník, pracovnice v občanské poradně

Zaměstnavatel 1. Česká společnost, z.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník, pracovnice v občanské poradně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Podbořany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Specialista péče o klienty

Zaměstnavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou rep nabízí práci na pozici "Specialista péče o klienty" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.

Revizní technici komínů

Zaměstnavatel SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici komínů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Zámečník

Zaměstnavatel Jan Pražák nabízí práci na pozici "Zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.

Pracovník / pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.