pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11792 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Instalatér , topenář , elektrikář

Zaměstnavatel SVĚTLO TURNOV s.r.o. nabízí práci na pozici "Instalatér , topenář , elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Bezpečnostní pracovník - vrátný

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Doplňovač zboží, merchandiser

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 115 - 115,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Učitel/ka základní školy (pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Zaměstnavatel Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, nabízí práci na pozici "Učitel/ka základní školy (pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20800 - 27900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Vychovatel/ka

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Valašské Klobouky nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18430 - 21280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Valašské Klobouky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2020.

Operátoři logistiky - řidiči vzv

Zaměstnavatel Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři logistiky - řidiči vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněžmost.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2020.

Montážní dělník / dělnice - výroba z plastů

Zaměstnavatel Sociální družstvo Znojmo nabízí práci na pozici "Montážní dělník / dělnice - výroba z plastů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 18 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Elektrikáři

Zaměstnavatel Josef Beneš nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Řidiči svozového vozidla sk. c

Zaměstnavatel AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči svozového vozidla sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.