pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu - pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Úklidový pracovník/úklidová pracovnice - řidič/řidička

Zaměstnavatel LASSO cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/úklidová pracovnice - řidič/řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Ostatní uklizeči a pomocníci

Zaměstnavatel UKLIDHK s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklizeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Svářeči

Zaměstnavatel MM LASER - KOVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 160 - 200,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sazovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Lektor německého jazyka, lektorka německého jazyka

Zaměstnavatel Stanislav Blažek nabízí práci na pozici "Lektor německého jazyka, lektorka německého jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 170 - 270,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Řidič/ka nákladního automobilu c+e, obsluha hydraulické ruky

Zaměstnavatel Logistics Solution, a.s. nabízí práci na pozici "Řidič/ka nákladního automobilu c+e, obsluha hydraulické ruky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Vrátní

Zaměstnavatel Bohumil Tomek nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel DUKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Žabovřesky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.