pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Odborný asistent/ka v realitách

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Odborný asistent/ka v realitách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Manikéři a pedikéři

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Manikéři a pedikéři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12250,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel Hostel Děčín s. r. o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10100 - 11500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Operátor/ka - asistent/ka

Zaměstnavatel TAXI - Budějovice s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka - asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Operátoři logistiky

Zaměstnavatel Doosan Bobcat EMEA s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři logistiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dobříš.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2020.

Ridiči logistiky

Zaměstnavatel Doosan Bobcat EMEA s.r.o. nabízí práci na pozici "Ridiči logistiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dobříš.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pomocník do tiskárny - odběr novin

Zaměstnavatel SAMAB PRESS GROUP, a.s nabízí práci na pozici "Pomocník do tiskárny - odběr novin" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.