pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Otakar Mazur nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Návsí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Ruční balič - skladník

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Ruční balič - skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Švadlena

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Ppc specialista

Zaměstnavatel Shean s.r.o. nabízí práci na pozici "Ppc specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Programátor webových aplikací - junior

Zaměstnavatel NUMERICA s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor webových aplikací - junior" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Koordinátor úklidu

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN nabízí práci na pozici "Koordinátor úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 5500 - 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Mobilní servisní technik

Zaměstnavatel HANSA-FLEX spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Mobilní servisní technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Přepážkový pracovník/přepážková pracovnice

Zaměstnavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB nabízí práci na pozici "Přepážkový pracovník/přepážková pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 5500 - 7500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Seo konzultant

Zaměstnavatel Shean s.r.o. nabízí práci na pozici "Seo konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.