pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Masér

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Masér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Havířov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel SaJ a.s. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Asistent/asistentka obchodního oddělení

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 3. 2020.

Vedoucí lékárník

Zaměstnavatel MB praktický lékař s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí lékárník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Větřní.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Administrativní pracovníci - pro e-shop v maďarštině

Zaměstnavatel Aga24, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci - pro e-shop v maďarštině" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Těšín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Montážní dělník/ dělnice

Zaměstnavatel glue+more s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústrašín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Martin Tichý nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 21000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Velešín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Masér

Zaměstnavatel UnikaCentrum, z.ú. nabízí práci na pozici "Masér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.