pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pekař/pekařka pomocná

Zaměstnavatel LARGO BRNO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pekař/pekařka pomocná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Újezd u Brna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000 - 10500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Řidiči sk. "b", údržba, pomocné manuální práce

Zaměstnavatel C SYSTEM CZ a.s. nabízí práci na pozici "Řidiči sk. "b", údržba, pomocné manuální práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel Ing. Vladimír Matoušek nabízí práci na pozici "Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Švadleny, šičky

Zaměstnavatel MIJA MH s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny, šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel LARGO BRNO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Újezd u Brna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Pracovník/ce úklidových služeb

Zaměstnavatel Vladimír Lederer nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidových služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 4400 - 5000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel VAKUMAP nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Elektromechanik, elektrotecnik

Zaměstnavatel BRITEX - CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektromechanik, elektrotecnik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Pomocný skladník/ce

Zaměstnavatel GLOBY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 5 týdně) a nabízená mzda 200 - 300,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.