pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel MALEVIL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonné v Podještědí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel Federal-Mogul Valvetrain s.r.o. nabízí práci na pozici "Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dačice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Jiří Úlehla nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ratíškovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Prodejce zájezdů

Zaměstnavatel Iveta Chlanová nabízí práci na pozici "Prodejce zájezdů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 14400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Správci areálu/skladníci

Zaměstnavatel VPP Group a.s. nabízí práci na pozici "Správci areálu/skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Vrátní

Zaměstnavatel ABY servis, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Kadeřník/kadeřnice

Zaměstnavatel Hygie družstvo kadeřníků Chomutov nabízí práci na pozici "Kadeřník/kadeřnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Laborant/ka

Zaměstnavatel Vinný dům, spol.s r.o. nabízí práci na pozici "Laborant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Skladník - obsluha vzv

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník - obsluha vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.