pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ce v obrobně

Zaměstnavatel NAREX Ždánice, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce v obrobně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ždánice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Prodavači

Zaměstnavatel SVĚRÁKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Pracovník/ce skladu hotových výrobků

Zaměstnavatel NAREX Ždánice, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce skladu hotových výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ždánice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Kuchař/ka , barman/ka - penzoin najdek hamry nad sázavou

Zaměstnavatel Ing. Zdeňka Šabartová nabízí práci na pozici "Kuchař/ka , barman/ka - penzoin najdek hamry nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hamry nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Php developer pro retailys

Zaměstnavatel Retailys.com s.r.o. nabízí práci na pozici "Php developer pro retailys" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 50000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Senior účetní

Zaměstnavatel AUTO KP PLUS manažerská s.r.o. nabízí práci na pozici "Senior účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Uklízeč/ka vnitřních prostor

Zaměstnavatel Garden Gang s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka vnitřních prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Ekonomové

Zaměstnavatel MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 6 nabízí práci na pozici "Ekonomové" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 62480,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 6.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Junior účetní

Zaměstnavatel AUTO KP PLUS manažerská s.r.o. nabízí práci na pozici "Junior účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.