pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Údržbář

Zaměstnavatel VITELLO s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Technik - ročtář

Zaměstnavatel FLEX SMILE s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik - ročtář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Obsluha čerpací stanice lpg

Zaměstnavatel VEBA PLYN a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 103,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Sociální pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Žatecký spolek Handicap, z.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 21700 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Zaměstnavatel Ing. Vladimír Matoušek nabízí práci na pozici "Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Prodavač / prodavačka - určeno

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač / prodavačka - určeno" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Pracovník /pracovnice v sociálních službách

Zaměstnavatel Žatecký spolek Handicap, z.s. nabízí práci na pozici "Pracovník /pracovnice v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 19600 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Ergoterapeut/ka

Zaměstnavatel Žatecký spolek Handicap, z.s. nabízí práci na pozici "Ergoterapeut/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10850 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Vedoucí sociálních služeb

Zaměstnavatel Žatecký spolek Handicap, z.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí sociálních služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26500 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Keramik/keramička

Zaměstnavatel Žatecký spolek Handicap, z.s. nabízí práci na pozici "Keramik/keramička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 21700 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.