pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Mechanik a opravář motorových vozidel

Zaměstnavatel Autosklo servis VYSOČINA, družstvo nabízí práci na pozici "Mechanik a opravář motorových vozidel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2020.

Dělník/ce textilní výroby

Zaměstnavatel MALEIN-MOP s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce textilní výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Obsluha baru

Zaměstnavatel CompSystems, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha baru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Dispečer/ka sanitních vozidel

Zaměstnavatel Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka sanitních vozidel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 20000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2020.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel JUDr. Jan Věrný nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sebranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Pomocný/á kuchař/ka, cukrář/ka

Zaměstnavatel Arian11, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á kuchař/ka, cukrář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel JUDr. Jan Věrný nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sebranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Floristé

Zaměstnavatel Jana Kušová nabízí práci na pozici "Floristé" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Orlová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2020.

Pomocný/á kuchař/ka

Zaměstnavatel JUDr. Jan Věrný nabízí práci na pozici "Pomocný/á kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sebranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Kuchař

Zaměstnavatel STRAVBYT s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.