pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - kybernetika

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - kybernetika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Pomocníci v kuchyni - provozovna bufet.cz

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni - provozovna bufet.cz" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Uklízečka/uklízeč

Zaměstnavatel Spirála Turnov, z.s. nabízí práci na pozici "Uklízečka/uklízeč" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Prodavač/prodavačka ve vinotéce

Zaměstnavatel VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 32.5 týdně) a nabízená mzda 14500 - 17500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Učitel/ka výpočetní techniky

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka výpočetní techniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 26.6 týdně) a nabízená mzda 20180 - 26880,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - iot specialista

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - iot specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Obsluha kiosku

Zaměstnavatel Karel Macek nabízí práci na pozici "Obsluha kiosku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hřensko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Zaměstnavatel Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých Če nabízí práci na pozici "Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Zaměstnavatel Unika Relax Ostrava, s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900 - 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.