pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel Kapa Moravia Gastro s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Komorní Lhotka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Pomocný pracovník/ce do skladu

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/ce do skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Farmaceutičtí asistenti

Zaměstnavatel "Lékárna Na Sekyře, spol. s r.o." nabízí práci na pozici "Farmaceutičtí asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 29000 - 34000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rakovník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Tazatelé průzkumů

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Tazatelé průzkumů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Projektant elektro

Zaměstnavatel Fiera a.s. nabízí práci na pozici "Projektant elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 70000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141 nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Potštejn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Montážní pracovník/ce

Zaměstnavatel NSE Solutions, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Pomocný kuchař/ka - expedient/ka

Zaměstnavatel GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka - expedient/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 27500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel RASYGUARD SECURITY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Montážní dělník/ce

Zaměstnavatel NSE Solutions, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.