pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný kompletační pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel ELNZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kompletační pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zubčice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Řidič/řidička

Zaměstnavatel ELNZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zubčice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Bezpečnostní pracovník - vrátný, informátor

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - vrátný, informátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 94 - 94,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Výdej obědů + uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel SaJ a.s. nabízí práci na pozici "Výdej obědů + uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 100 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Ročtář / ročtářka a přípravář / přípravářka

Zaměstnavatel TERMOCON s.r.o. nabízí práci na pozici "Ročtář / ročtářka a přípravář / přípravářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Novosedlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Dělník - zahradník

Zaměstnavatel TRITIUM 2000 s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník - zahradník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 9900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Dělník/ice - balící a kompletační práce

Zaměstnavatel AVÍZO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice - balící a kompletační práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zliv.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Strojník papírenské výroby

Zaměstnavatel EUROPAP, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strojník papírenské výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Číšník-servírka

Zaměstnavatel GSI HOTELY s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník-servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Všeobecná sestra na gastroenterologickou ambulanci

Zaměstnavatel MEDVISION s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra na gastroenterologickou ambulanci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23650,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.