pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník pro knihařské a dokončovací práce - pro osoby se zdravotním omezením

Zaměstnavatel TISKÁRNA UNIPRESS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník pro knihařské a dokončovací práce - pro osoby se zdravotním omezením" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Pekař/ka

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Pekař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Kuchař/ka , barman/ka - penzoin najdek hamry nad sázavou

Zaměstnavatel Ing. Zdeňka Šabartová nabízí práci na pozici "Kuchař/ka , barman/ka - penzoin najdek hamry nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hamry nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Řidič kamionu

Zaměstnavatel IESA Logistics a.s. nabízí práci na pozici "Řidič kamionu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel Zbyhněv Lipka nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Technik kvality

Zaměstnavatel FRAENKISCHE CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Okříšky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Úklidový pracovník pro úklid kacelářských prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník pro úklid kacelářských prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Asistenti soudce - správní soudnictví

Zaměstnavatel Krajský soud v Ústí nad Labem nabízí práci na pozici "Asistenti soudce - správní soudnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28030 - 40720,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Střekov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Fakturanti

Zaměstnavatel MIJA MH s.r.o. nabízí práci na pozici "Fakturanti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Pracovník čistírenského provozu

Zaměstnavatel KATEV spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník čistírenského provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 135,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.