pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči nákladních automobilů sk. c+e pro vnitrostátní rozvoz pb lahví

Zaměstnavatel TARATRANS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči nákladních automobilů sk. c+e pro vnitrostátní rozvoz pb lahví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Pracovník/ce pro svoz prádla

Zaměstnavatel Kateřina Stejskalová nabízí práci na pozici "Pracovník/ce pro svoz prádla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 6100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Balič/ka

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Balič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Údržbář

Zaměstnavatel Technické služby města Netolice, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Netolice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Obsluha techniky-traktorista-opravář zemědělských strojů

Zaměstnavatel SLOVÁCKÝ STATEK, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha techniky-traktorista-opravář zemědělských strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Projektant elektro

Zaměstnavatel Fiera a.s. nabízí práci na pozici "Projektant elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Pečovatelé - doprovody a aktivizace klientů

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost nabízí práci na pozici "Pečovatelé - doprovody a aktivizace klientů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Pracovník/-ice úklidu

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350 - 14500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Provozní do provozovny rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní do provozovny rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel MODANA Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 125 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.