pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel/ka odborných ekonomických předmětů

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných ekonomických předmětů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pedagogický pracovník - vyučující na i.stupni zš

Zaměstnavatel Základní škola, Vlašim, Sídliště 968, okres Benešo nabízí práci na pozici "Pedagogický pracovník - vyučující na i.stupni zš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vlašim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka odborných předmětů sš - obor truhlářské práce a zednické práce

Zaměstnavatel Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů sš - obor truhlářské práce a zednické práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka i. a ii. stupně zš

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Lukavec nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. a ii. stupně zš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lukavec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - slaboproud

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - slaboproud" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - slaboproud/silnoproud

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných elektrotechnických předmětů - slaboproud/silnoproud" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SIMACEK HS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 110 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka odborných předmětů ( učební obor kuchař )

Zaměstnavatel Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů ( učební obor kuchař )" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 6351 - 7568,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka

Zaměstnavatel Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko nabízí práci na pozici "Učitel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32930 - 42320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka odborných předmětů sš - obor kuchařské práce a cukrářské práce

Zaměstnavatel Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů sš - obor kuchařské práce a cukrářské práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.