pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný, informátor

Zaměstnavatel Erik Němec nabízí práci na pozici "Vrátný, informátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice - recepce

Zaměstnavatel JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice - recepce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 11600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice III.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Obsluha cnc stroje v truhlářské výroba

Zaměstnavatel ZVINTR s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc stroje v truhlářské výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravský Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Oldřich Drnec nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Skuteč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Vrátný/á

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11403,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velký Šenov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Asistent/ka obchodního oddělení

Zaměstnavatel JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 11600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice III.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Svářeči

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Pracovník/nice výroby v pražírně kávy

Zaměstnavatel A MANO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/nice výroby v pražírně kávy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 9120 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Jiří Pliska nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 3. 2021.

Skladníci

Zaměstnavatel Recyklační chráněná s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Smilovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.