pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Pomocný pracovník prádelny

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Pomocný dělník/manipulant

Zaměstnavatel DITA výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Obsluha lisu na papír a plasty

Zaměstnavatel HOKOV spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha lisu na papír a plasty" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Malšice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Technik/-čka dokumentace, správce webu, grafik/čka - marketing

Zaměstnavatel Jan Nižník nabízí práci na pozici "Technik/-čka dokumentace, správce webu, grafik/čka - marketing" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Traktorista žv rv

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo Nová Včelnice nabízí práci na pozici "Traktorista žv rv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nová Včelnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Třídění plastů a papíru

Zaměstnavatel HOKOV spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Třídění plastů a papíru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Malšice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Prodavač/ka bytového textilu

Zaměstnavatel BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka bytového textilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 21800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ivančice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Manažer/ka prodejního týmu

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku nabízí práci na pozici "Manažer/ka prodejního týmu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 40000 - 80000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.