pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dpp- kuchař/ka v pizzerii

Zaměstnavatel FRANKOS GROUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Dpp- kuchař/ka v pizzerii" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2020.

Pracovník úklidu - uklízeč/ka

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 120 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Dokončovací ruční práce

Zaměstnavatel Michal Kropáč nabízí práci na pozici "Dokončovací ruční práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 32.5 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jirkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Optik, optometrista, oční specialista

Zaměstnavatel Optic Unit s.r.o. nabízí práci na pozici "Optik, optometrista, oční specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lázně Libverda.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Prodavač/prodavačka - obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Věra Vojáčková nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka - obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Týniště nad Orlicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2020.

Pracovník/ice fyzické ostrahy

Zaměstnavatel BPSA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice fyzické ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2020.

Obsluha pokladny a lektor v dílničkách - brigáda

Zaměstnavatel První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú. nabízí práci na pozici "Obsluha pokladny a lektor v dílničkách - brigáda" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 107 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Obsluha strojů na výrobu papírových hran

Zaměstnavatel COMET OBALY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha strojů na výrobu papírových hran" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Obsluha čerpací stanice - noční směny

Zaměstnavatel D & D company, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice - noční směny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 36 týdně) a nabízená mzda 20000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Expedient/ka

Zaměstnavatel SAPRIL Morava s.r.o. nabízí práci na pozici "Expedient/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.