pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Zaměstnavatel RM Pap s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači ostatního zboží v prodejnách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Komín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Zaměstnavatel NEO CRAFTS s. r. o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19400 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 22.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Tazatelé průzkumu

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Tazatelé průzkumu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Ostraha - strážní, pracovníci ostrahy

Zaměstnavatel LAMA CZ CORPORATION s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - strážní, pracovníci ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel LAMA AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5 - 92,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Pracovník/pracovnice montáže

Zaměstnavatel HORIZONT výrobní družstvo Brno nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice montáže" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kamenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Technik provozu - údržba veřejné zeleně

Zaměstnavatel "ZAHRADNÍČEK, s.r.o." nabízí práci na pozici "Technik provozu - údržba veřejné zeleně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Skladník/ce - velká bíteš

Zaměstnavatel B E M A T E C H, s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ce - velká bíteš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velká Bíteš.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Pomocný prodavač, asistent prodeje

Zaměstnavatel RM Pap s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný prodavač, asistent prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Komín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Obchodní zástupce telefonického prodeje

Zaměstnavatel Instinct company s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce telefonického prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Novosedlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.