pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník / pracovnice

Zaměstnavatel DMS Alfa a.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník / pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pomocný dělník/dělnice

Zaměstnavatel David Jelínek nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka odborných předmětů (učební obor kuchař)

Zaměstnavatel Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů (učební obor kuchař)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 21 týdně) a nabízená mzda 17204 - 20501,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenický Šenov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pracovník/ce na úklid kanceláří

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na úklid kanceláří" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel AMITTY ZN s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka s aprobací tělesná výchova - anglický jazyk - informatika - matematika

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Lišov nabízí práci na pozici "Učitel/ka s aprobací tělesná výchova - anglický jazyk - informatika - matematika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel AVÍZO s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zliv.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů

Zaměstnavatel Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko nabízí práci na pozici "Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 14 týdně) a nabízená mzda 10691 - 12705,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Učitel/ka praktického vyučování - strojní dílna

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ele nabízí práci na pozici "Učitel/ka praktického vyučování - strojní dílna" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.