Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu (uklízečka, pomocník)

Nabídka práce s názvem „Pracovník úklidu (uklízečka, pomocník)“ byla vystavena zaměstnavatelem „SEŽEV chráněná dílna s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 4050 - 6075,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Krásná Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2022.

4050 - 6075,-Kč / měsíc
Krásná Lípa

Odpolední úklid administrativních a společných prostor

Nabídka práce pro OZP s názvem „Odpolední úklid administrativních a společných prostor“ byla vystavena zaměstnavatelem „SIMACEK HS, spol. s r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, zkrácený úvazek a mzda 100,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Čejč.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

100,-Kč / hodina
Čejč

Šička

Nabídka práce s názvem „Šička“ byla vystavena zaměstnavatelem „Moravská ústředna Brno, družstvo umělecké výroby“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 17900,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

17900,-Kč / měsíc
Brno-jih

Úklid administrativních a společných prostor

Nabídka práce pro OZP s názvem „Úklid administrativních a společných prostor“ byla vystavena zaměstnavatelem „SIMACEK HS, spol. s r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, zkrácený úvazek a mzda 110,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Lužice.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

110,-Kč / hodina
Lužice

Distributor/ka reklamních letáků

Nabídka práce s názvem „Distributor/ka reklamních letáků“ byla vystavena zaměstnavatelem „Česká distribuční k.s.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Kladno.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

4050 - 8100,-Kč / měsíc
Kladno

Telefonní operátor/ka

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Telefonní operátor/ka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Axxel investment s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 11700 - 13000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

11700 - 13000,-Kč / měsíc
Kolín

Šička - práce z domova

Nabídka práce s názvem „Šička - práce z domova“ byla vystavena zaměstnavatelem „Moravská ústředna Brno, družstvo umělecké výroby“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 17900,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Moravská Nová Ves.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

17900,-Kč / měsíc
Moravská Nová Ves

Asistent/ka personalisty

Nabídka práce pro OZP s názvem „Asistent/ka personalisty“ byla vystavena zaměstnavatelem „AHA Plus s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 9900,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

9900,-Kč / měsíc
Ostrava

Prodavač/ka bytového textilu

Nabídka práce s názvem „Prodavač/ka bytového textilu“ byla vystavena zaměstnavatelem „BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a mzda 19700,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

19700,-Kč / měsíc
Brno-střed

Dispečer mkd

Nabídka práce pro OZP s názvem „Dispečer mkd“ byla vystavena zaměstnavatelem „Parcel Trans s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 40000 - 60000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Kosmonosy.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2022.

40000 - 60000,-Kč / měsíc
Kosmonosy

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.