pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Buštěhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel/ka francouzského jazyka

Zaměstnavatel Bc. Martina Marhounová nabízí práci na pozici "Učitel/ka francouzského jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150 - 300,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel/ka matematiky a informatiky

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Větřní nabízí práci na pozici "Učitel/ka matematiky a informatiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Větřní.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Pracovník na úpravu kovů

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník na úpravu kovů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Učitel/ka anglického jazyka

Zaměstnavatel Bc. Martina Marhounová nabízí práci na pozici "Učitel/ka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150 - 300,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Učitel anglický jazyk, německý jazyk

Zaměstnavatel Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nabízí práci na pozici "Učitel anglický jazyk, německý jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 33000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Údržbář areálu družstva

Zaměstnavatel DITA výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Údržbář areálu družstva" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Učitel zeměpis, fyzika

Zaměstnavatel Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nabízí práci na pozici "Učitel zeměpis, fyzika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 33000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Střážný/ná - vrátný/ná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Střážný/ná - vrátný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 103.2,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Suchdol nad Odrou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.