pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kompletářské a balící práce - slatina

Zaměstnavatel Inva Direct CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletářské a balící práce - slatina" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník/ce ostrahy, strážný/á

Zaměstnavatel Hlídací služba Luděk Šmejkal s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy, strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Vožice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Obsluha čerpací stanice lpg

Zaměstnavatel TOMEGAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Černovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Prodejce po telefonu

Zaměstnavatel RMCE Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejce po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník pro úklid

Zaměstnavatel Kestechnik, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník pro úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 3000 - 3000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zbiroh.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník pro úklid

Zaměstnavatel Kestechnik, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník pro úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 11500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Železná Ruda.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16100 - 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Krejčová/švadlena/šička

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Krejčová/švadlena/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10700 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník pro úklid

Zaměstnavatel Kestechnik, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník pro úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 6130 - 6130,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrádek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.