pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Crm advisor

Zaměstnavatel BlueLink International CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Crm advisor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31000 - 37000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

*provozní manažer bezpečnostní agentury

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "*provozní manažer bezpečnostní agentury" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 1. 2020.

Ostraha v galerii lázně

Zaměstnavatel SIMACEK HS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha v galerii lázně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Mechanici hudebních nástrojů ve výrobě houslí

Zaměstnavatel Strunal Schönbach s.r.o. nabízí práci na pozici "Mechanici hudebních nástrojů ve výrobě houslí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Luby.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Asistent/ka obchodního oddělení

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka obchodního oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Marketingový specialista/specialistka

Zaměstnavatel DITA výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Marketingový specialista/specialistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Operátor informačních a komunikačních technologií

Zaměstnavatel Krajské ředitelství policie Zlínského kraje nabízí práci na pozici "Operátor informačních a komunikačních technologií" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 19000 - 27530,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Šička, švadlena

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička, švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Švadleny

Zaměstnavatel JR Profiservice s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

*traktorista/tka krmivář - bystřice nad pernštejnem

Zaměstnavatel Společnost Bohuňov, a.s. nabízí práci na pozici "*traktorista/tka krmivář - bystřice nad pernštejnem" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.