pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel BRANILO Consulting s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 95 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vamberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Operátor/ka pultu centrální ostrahy

Zaměstnavatel GRASO a.s. nabízí práci na pozici "Operátor/ka pultu centrální ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Vedoucí pracovník/pracovnice vývoje a výzkumu v papírenské výrobě

Zaměstnavatel SPM - Security Paper Mill, a.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí pracovník/pracovnice vývoje a výzkumu v papírenské výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Štětí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Obchodně technický zástupce/zástupkyně - prodej strojů pro zpracování plechu a podobná zařízení

Zaměstnavatel PROFI.MK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodně technický zástupce/zástupkyně - prodej strojů pro zpracování plechu a podobná zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24900 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice III.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litovel.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Zaměstnavatel SILMET HP, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Odborní účetní všeobecní

Zaměstnavatel Agro MONET, a.s. nabízí práci na pozici "Odborní účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Těšany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Vedoucí technolog/technoložka pro papírenskou výrobu

Zaměstnavatel SPM - Security Paper Mill, a.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí technolog/technoložka pro papírenskou výrobu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Štětí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Pojišťovací poradce

Zaměstnavatel Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí práci na pozici "Pojišťovací poradce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Plánovač ve strojírenské výrobě

Zaměstnavatel Strojírna Soběslav s.r.o. nabízí práci na pozici "Plánovač ve strojírenské výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.