pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Servírka

Zaměstnavatel Milan Martinec nabízí práci na pozici "Servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Jiří Pliska nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Disperčer/ka - provozní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Jiří Pliska nabízí práci na pozici "Disperčer/ka - provozní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Strážný-detektiv prodejny dm drogerie

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný-detektiv prodejny dm drogerie" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Slatina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Dělníci - kompletace kartonových obalů a páskování

Zaměstnavatel Alfa Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci - kompletace kartonových obalů a páskování" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Šička, švadlena

Zaměstnavatel Dana Duchoňová nabízí práci na pozici "Šička, švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Maloměřice a Obřany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Vrátný - hlídač

Zaměstnavatel Služba, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Vrátný - hlídač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uhlířské Janovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Kuchař

Zaměstnavatel Milan Martinec nabízí práci na pozici "Kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Úklidový/á pracovník/ce

Zaměstnavatel AVIAR cleaning company, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sudkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Pracovník/ pracovnice call centra - telefonista/telefonistka

Zaměstnavatel JUDr. Ondřej Mareš nabízí práci na pozici "Pracovník/ pracovnice call centra - telefonista/telefonistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.