pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Natěrač

Zaměstnavatel Jiří Sika nabízí práci na pozici "Natěrač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Malíř-tapetář

Zaměstnavatel Jiří Sika nabízí práci na pozici "Malíř-tapetář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Manipulant/ka, řidič/ka vzv, skladník/ce

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant/ka, řidič/ka vzv, skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Operátor/operátorka telemarketingových služeb

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/operátorka telemarketingových služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 66000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vamberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Vedoucí dispečinku

Zaměstnavatel FEE Transport s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí dispečinku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Uklízeč/ka v provozu

Zaměstnavatel Pila Pasák palety s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka v provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Pracovník/ice fyzické ostrahy

Zaměstnavatel BPSA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice fyzické ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Řidiči sk. b

Zaměstnavatel Lektrans Bohemia s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči sk. b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Úklidový/á pracovník/ce

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6675 - 7000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Lakýrník / lakýrnice a natěrač / natěračka dřevěných výrobků

Zaměstnavatel Ladislav Zátrok nabízí práci na pozici "Lakýrník / lakýrnice a natěrač / natěračka dřevěných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nový Bydžov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.