pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

*pracovník vodorovného frézovacího a vyvrtávacího stroje - wh 105 cnc

Zaměstnavatel UNIMAN s.r.o. nabízí práci na pozici "*pracovník vodorovného frézovacího a vyvrtávacího stroje - wh 105 cnc" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Velké Tresné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Pizzař

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pizzař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

*školní psycholog - nové veselí

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, přísp nabízí práci na pozici "*školní psycholog - nové veselí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14315 - 18665,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nové Veselí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Pomocný/ná kuchař/ka

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/ná kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Vyučující v oboru stavebnictví

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Vyučující v oboru stavebnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Vyučující v oboru oceňování nemovitostí

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Vyučující v oboru oceňování nemovitostí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

*pomocná síla v kuchyni - chráněné pracoviště

Zaměstnavatel AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o. nabízí práci na pozici "*pomocná síla v kuchyni - chráněné pracoviště" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 9000 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Svratka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

*uklizečka

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "*uklizečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

*veterinární technik

Zaměstnavatel JHYB s.r.o. nabízí práci na pozici "*veterinární technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Křižanov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Pomocná síla

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.