pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o nabízí práci na pozici "Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Strážný, vrátný, recepce

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný, recepce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Cukrář/ka

Zaměstnavatel SALE - PRAHA s.r.o. nabízí práci na pozici "Cukrář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Elektrikáři

Zaměstnavatel Stavby Zdražila s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Nákup - pomocní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel PAPERMAX,s.r.o. nabízí práci na pozici "Nákup - pomocní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Účetní, mzdová účetní

Zaměstnavatel Radek Mach nabízí práci na pozici "Účetní, mzdová účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dolní Habartice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Asistent/ka ve stavební firmě

Zaměstnavatel Jan Seifert - Střešní systémy s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka ve stavební firmě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600 - 29200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Údržbář svařovacích zdrojů

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Údržbář svařovacích zdrojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Řidiči a skladníci

Zaměstnavatel PAPERMAX,s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči a skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Šička - švadlena

Zaměstnavatel ELKOTEX, s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička - švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Strunkovice nad Blanicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.