pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní administrativní pracovníci e-shopu

Zaměstnavatel PAPERMAX,s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní administrativní pracovníci e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Pomocný dělník

Zaměstnavatel Pálavský sociální podnik, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 20160,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Uklízeči v provozovnách osobních služeb

Zaměstnavatel MASÁŽE Pavel Hons s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči v provozovnách osobních služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 5 týdně) a nabízená mzda 3200 - 3200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hrušovany u Brna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Řidič silničních motorových vozidel - tuzemsko

Zaměstnavatel BODOS Czechia a.s. nabízí práci na pozici "Řidič silničních motorových vozidel - tuzemsko" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Specialista back office - investigace pro zahraniční platební styk

Zaměstnavatel Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista back office - investigace pro zahraniční platební styk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Technolog vývoje

Zaměstnavatel IMG BOHEMIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Technolog vývoje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Specialista back office pro korporátní klienty

Zaměstnavatel Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista back office pro korporátní klienty" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Obchodník/ce

Zaměstnavatel Air Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Zaměstnanci úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 5475 - 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Specialista back office - tým compliance

Zaměstnavatel Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista back office - tým compliance" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.