pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vedoucí kuchyně

Zaměstnavatel MCU KOLOSEUM, o.p.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Pracovník/pracovnice v potravinářském provozu

Zaměstnavatel NATURA BOHEMICA II. s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice v potravinářském provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 9500 - 11200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Osobní asistent/ka

Zaměstnavatel MCU KOLOSEUM, o.p.s. nabízí práci na pozici "Osobní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Systémový administrátor (unix, linux)

Zaměstnavatel Melown Technologies SE nabízí práci na pozici "Systémový administrátor (unix, linux)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Řidič / řidička - rozvozce malého dodávkového automobilu

Zaměstnavatel SANS Products s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič / řidička - rozvozce malého dodávkového automobilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 13000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Montážní dělníci

Zaměstnavatel Poule s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vysoká u Příbramě.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Obsluha čerpací stanice/pokladní

Zaměstnavatel Jan Rybák nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice/pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Všeobecný administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecný administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Švadlena, šička

Zaměstnavatel EH - Export s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena, šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Poděbrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.