pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel SILMET HP, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sudoměřice u Bechyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Doplňovač zboží - merchandizer

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží - merchandizer" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6750 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 6. 2021.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Poděbrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel PAPION s. s r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Elektrikář veřejného osvětlení

Zaměstnavatel Technické služby Holešov, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikář veřejného osvětlení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Asistent(ka) pedagoga

Zaměstnavatel Základní škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Asistent(ka) pedagoga" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15230 - 35420,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Manipulační dělník

Zaměstnavatel BD - TOVA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Pracovník/ pracovnice na stálou noční expedici pekařských výrobků

Zaměstnavatel Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ pracovnice na stálou noční expedici pekařských výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Náchod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Bezpečnostní pracovník/ce - výjezdová skupina

Zaměstnavatel PS PATROL s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce - výjezdová skupina" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.