pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník ve dřevovýrobě

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník ve dřevovýrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Vedoucí skladu

Zaměstnavatel Obelisk Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Skladník

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel David Třaska nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petřvald.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Manažer/ ka úklidu

Zaměstnavatel HERADA s.r.o. nabízí práci na pozici "Manažer/ ka úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Švadlena, šička

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena, šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Čištění (obsluha myčky) osobních automobilů

Zaměstnavatel SEITES s.r.o. nabízí práci na pozici "Čištění (obsluha myčky) osobních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 15500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.