pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník - pracovník výroby

Zaměstnavatel Wooden House s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník - pracovník výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boršov nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Personalista

Zaměstnavatel KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s. nabízí práci na pozici "Personalista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Vožice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 13000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Pomocná síla ve školní jídelně

Zaměstnavatel Základní škola Tábor, Zborovská 2696 nabízí práci na pozici "Pomocná síla ve školní jídelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Technik přípravy výroby

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik přípravy výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 27000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vrbno pod Pradědem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Konzultant/ka aktivní linky raiffeisenbank

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka aktivní linky raiffeisenbank" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 21000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Přípravář zakázek a ročtů

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Přípravář zakázek a ročtů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Konstruktér

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Číšník/servírka v hotelu

Zaměstnavatel Hotel Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka v hotelu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.