pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič silničních motorových vozidel - tuzemsko

Zaměstnavatel BODOS Czechia a.s. nabízí práci na pozici "Řidič silničních motorových vozidel - tuzemsko" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Elektromechanik/ka pro chladící zařízení (chlaďař/ka)

Zaměstnavatel Air Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektromechanik/ka pro chladící zařízení (chlaďař/ka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INDUS PRAHA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Pracovník/ce ve výrobě - expedice

Zaměstnavatel Řeznictví Kunovský s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ve výrobě - expedice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bohuslávky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Řidič sk. c, skladník

Zaměstnavatel HORIZONT výrobní družstvo Brno nabízí práci na pozici "Řidič sk. c, skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Pracovník/pracovnice ostrahy - strážný/strážná

Zaměstnavatel Security servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ostrahy - strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Konstruktér

Zaměstnavatel ZPA Pečky, a.s. nabízí práci na pozici "Konstruktér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pečky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Ostraha objektu - vrátný

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12880,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čerčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Samostatná/ý účetní

Zaměstnavatel VGD, s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatná/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Projektant elektro + měření a regulace

Zaměstnavatel Air Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant elektro + měření a regulace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.