pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník

Zaměstnavatel CENTRUM Moravia, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Pomocný seřizovač vstřikovacích lisů - handler

Zaměstnavatel ČEGAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný seřizovač vstřikovacích lisů - handler" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 22500 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Šlapanice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Vedoucí provozu

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21700,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Vedoucí kuchyně

Zaměstnavatel Sdružení Neratov, z.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bartošovice v Orlických horách.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Údržbář nemovitosti

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář nemovitosti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Šička / švadlena

Zaměstnavatel CAR FACE design s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička / švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Administrativní pracovník/ice

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Pomocná účetní

Zaměstnavatel Unika Morava, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 13562,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 13000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Skladník

Zaměstnavatel Čegan Industries - sociální družstvo nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 22500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Šlapanice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.