pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník/skladnice

Zaměstnavatel unuodesign s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Linhart spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 3 týdně) a nabízená mzda 5000 - 6000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Petr Kraštenič nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13200 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Finanční účetní

Zaměstnavatel EUROVIA Kamenolomy, a.s. nabízí práci na pozici "Finanční účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Pomocný pracovník/ce výroby oděvů

Zaměstnavatel NIRAK RELAX s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/ce výroby oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Manipulační dělník

Zaměstnavatel DK servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Účetní - administrátor/ka

Zaměstnavatel VÍNO SÝKORA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní - administrátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čejkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Obsluha lisů

Zaměstnavatel DK servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha lisů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Učitel/ka odborných předmětů - automatizační technika

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kla nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů - automatizační technika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Učitel/ka odborných předmětů - strojírenství

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kla nabízí práci na pozici "Učitel/ka odborných předmětů - strojírenství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.