pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Masér/ka

Zaměstnavatel Pavlína Bartošová nabízí práci na pozici "Masér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hejnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Recepční v ubytovně v kladně

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční v ubytovně v kladně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Konstruktért/ka obalů

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktért/ka obalů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Pracovník/ce balení a expedice

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce balení a expedice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Uklízečka

Zaměstnavatel ARIENCO s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Neštěmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Ing.Michaela Urbánková nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bakov nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Dělník/ice ve výrobě obuvi

Zaměstnavatel ARIENCO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice ve výrobě obuvi" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Neštěmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Traktorista v žv- 1xstájník, 1x krmivář, traktorista v rv-1x

Zaměstnavatel AZ Holding a.s. nabízí práci na pozici "Traktorista v žv- 1xstájník, 1x krmivář, traktorista v rv-1x" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Věstín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Pomocník tiskaře - odběrač

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocník tiskaře - odběrač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Šička obuvi

Zaměstnavatel ARIENCO s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička obuvi" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-Neštěmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.