pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník(ce) v sociálních službách se zaměření na terénní odlehčovací službu

Zaměstnavatel Radek Mach nabízí práci na pozici "Pracovník(ce) v sociálních službách se zaměření na terénní odlehčovací službu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Vyučující v oboru oceňování nemovitostí

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Vyučující v oboru oceňování nemovitostí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Konstruktér - strojní

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktér - strojní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel CBS prestigio services s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14800 - 15500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Dělník lepení těsnění

Zaměstnavatel REM Protected s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník lepení těsnění" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14500 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Luká.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Pracovník/pracovnice zákaznického centra

Zaměstnavatel Zuzana Bruera nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice zákaznického centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Vyučující v oboru stavebnictví

Zaměstnavatel GRF CZECH s.r.o. nabízí práci na pozici "Vyučující v oboru stavebnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Manipulant/manipulační dělník/řidič vzv

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant/manipulační dělník/řidič vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel Radek Mach nabízí práci na pozici "Údržbář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Všeobecná sestra v sociálních službách

Zaměstnavatel Radek Mach nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.