pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělníci do zámečnické dílny

Zaměstnavatel MM LASER - KOVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci do zámečnické dílny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sazovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pracovníci v dřevovýrobě

Zaměstnavatel DŘEVO SP s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci v dřevovýrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryšták.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Dělník pro pomocné práce na stavbě

Zaměstnavatel EMKAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník pro pomocné práce na stavbě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Pomocný/á úklidový/á pracovník

Zaměstnavatel Hotel Liberec s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á úklidový/á pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Údržbáři

Zaměstnavatel Třaska Třaska nabízí práci na pozici "Údržbáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Petřvald.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Senior supervisor, it operations services

Zaměstnavatel Conduent Czech Republic s.r.o. nabízí práci na pozici "Senior supervisor, it operations services" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 65000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Ostraha na vrátnici

Zaměstnavatel VELKOTRŽNICE - LIPENCE s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha na vrátnici" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha-Lipence.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pomocník/ce v kostele

Zaměstnavatel BENEVITA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocník/ce v kostele" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Referent fiskální politiky,ročtu a financování - vedoucí oddělení ekonomika

Zaměstnavatel Institut pro veřejnou správu Praha nabízí práci na pozici "Referent fiskální politiky,ročtu a financování - vedoucí oddělení ekonomika" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26730 - 39420,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Výpomoc u koní

Zaměstnavatel Milan Taras nabízí práci na pozici "Výpomoc u koní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Studená.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.