pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.56,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Adamov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Kontrolor - manipulant

Zaměstnavatel COPRA luc Vysočina s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor - manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 19000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Konzultant/ka prodejny o2

Zaměstnavatel O2 Czech Republic, a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka prodejny o2" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Florista/-tka

Zaměstnavatel OLCIGO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Florista/-tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Servisní technici, opraváři, řidiči

Zaměstnavatel ROSANA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technici, opraváři, řidiči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel APT Solution, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklizeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Klobouky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Řidič sk.b

Zaměstnavatel APT Solution, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič sk.b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500 - 28500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Klobouky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Sociální pracovník

Zaměstnavatel Svaz tělesně postižených v České republice z.s. okresní organizace Louny nabízí práci na pozici "Sociální pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel KS-ekonomický servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.