pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu - od 17,00 hod. 4 - 5 hodin/denně

Zaměstnavatel SUEZ CZ a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - od 17,00 hod. 4 - 5 hodin/denně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravský Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Administrativní pracovník/nice - pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/nice - pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Katusice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Praktický lékař pro dospělé - odborný dozor

Zaměstnavatel MedicalHelp Česká republika s.r.o. nabízí práci na pozici "Praktický lékař pro dospělé - odborný dozor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 700,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Katusice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - v kombinaci ruský jazyk a anglický jazyk, případně ruský jazyk a český jazyk

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 nabízí práci na pozici "Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - v kombinaci ruský jazyk a anglický jazyk, případně ruský jazyk a český jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Učitel/ka matematiky

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Deštná nabízí práci na pozici "Učitel/ka matematiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Deštná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.