pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pokladní

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19610,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Řidiči kamionové dopravy - sklápěcí vozy

Zaměstnavatel TOP TRANS HIGHWAY s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči kamionové dopravy - sklápěcí vozy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 48000 - 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Počaply.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Pracovník/ce na úklid venkovních prostor areálu

Zaměstnavatel JASPA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na úklid venkovních prostor areálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bzenec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Všeobecný účetní/všeobecná účetní

Zaměstnavatel Chráněná dílna Jaroměř s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecný účetní/všeobecná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Specialista/specialistka back office

Zaměstnavatel Chráněná dílna Jaroměř s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista/specialistka back office" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Pomocná/ý kuchař/ka

Zaměstnavatel DH Liberec, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pomocná/ý kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Montážní dělník/montážní dělnice

Zaměstnavatel Chráněná dílna Jaroměř s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/montážní dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Montážní pracovník

Zaměstnavatel Jitka Čadilová nabízí práci na pozici "Montážní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 8000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Referent/ka (obchodně-výrobně- prodejní) divize

Zaměstnavatel MITOP, akciová společnost nabízí práci na pozici "Referent/ka (obchodně-výrobně- prodejní) divize" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mimoň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 11. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.