pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zaměstnanec úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

*dělník v dřevracujícím podniku

Zaměstnavatel Pila Švoma s.r.o. nabízí práci na pozici "*dělník v dřevracujícím podniku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Radostín nad Oslavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel MODANA Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 125 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Ruční práce v rukodělné dílně, úklidové práce, obsluha bistra

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z. s. nabízí práci na pozici "Ruční práce v rukodělné dílně, úklidové práce, obsluha bistra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 5475,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Semily.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

*pracovnice v úklidu - velké meziříčí - 2 x poloviční, 1 x plný úvazek

Zaměstnavatel V - LUXO, s.r.o. nabízí práci na pozici "*pracovnice v úklidu - velké meziříčí - 2 x poloviční, 1 x plný úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Zaměstnanec úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Mzdová účetní / personalistka

Zaměstnavatel KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Ja nabízí práci na pozici "Mzdová účetní / personalistka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Uhlířské Janovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu - pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Sudoměřice u Bechyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu - pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 2. 2020.

Pracovník úklidu čb

Zaměstnavatel SIMACEK HS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu čb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.