pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Grygov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pracovník administrativy

Zaměstnavatel I love pets s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník administrativy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Doplňovač zboží

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9600 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pomocná síla do výroby

Zaměstnavatel KING STYLE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kunštát.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Strojírenský kovodělník, ruční zámečnické práce

Zaměstnavatel BLATA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojírenský kovodělník, ruční zámečnické práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Vrátný/á

Zaměstnavatel FACILITY SERVIS a.s. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Lázně Kundratice a.s. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Osečná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pracovníci ostrahy/strážní

Zaměstnavatel LAMA AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy/strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5 - 92,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pracovníci ostrahy - strážní - recepce (velký šenov)

Zaměstnavatel Petr Tomeš nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - strážní - recepce (velký šenov)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 6. 2021.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Grand Medical Efekt a.s. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15500 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.