pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel Útulek pro opuštěná zvířata BONA, o.p.s. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 18 týdně) a nabízená mzda 7200 - 7200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kozly.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pekař/ka

Zaměstnavatel Chleba se solí s.r.o. nabízí práci na pozici "Pekař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Včelná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pracovník ostrahy - pracoviště vimperk

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy - pracoviště vimperk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Vedoucí divize - zástupce/zástupkyně vedoucích divizí

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí divize - zástupce/zástupkyně vedoucích divizí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 28500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pracovník ostrahy - pracoviště netolice

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy - pracoviště netolice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Netolice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Obsluha čerpací stanice lpg mnichovo hradiště

Zaměstnavatel TOMEGAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice lpg mnichovo hradiště" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Referent/ka podpory prodeje

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka podpory prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 25000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Příšovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Strážný/strážná/vrátný/vrátná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná/vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Roudnice nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Úklid prostor restaurace

Zaměstnavatel NOTA BENE Marelute s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid prostor restaurace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.