pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník/ice

Zaměstnavatel Pavel Šteker nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel Ministerstvo obrany nabízí práci na pozici "Provozní elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boletice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Elektrikář

Zaměstnavatel SZP Sychrov a.s. nabízí práci na pozici "Elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 34000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čtveřín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Švadleny-šičky

Zaměstnavatel MIJA MH s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny-šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Všeobecný administrativní pracovník/všeobecná administrativní pracovnice

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecný administrativní pracovník/všeobecná administrativní pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 11250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Sociální pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Žatecký spolek Handicap, z.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Doplňovač zboží, merchandiser

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karlovy Vary.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Pomocný pracovník/pomocná pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/pomocná pracovnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 9600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Pracovník/-ice obchodního oddělení pro komunikaci se zákazníkem a prodej zboží

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice obchodního oddělení pro komunikaci se zákazníkem a prodej zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.