pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Účetní-asistenti

Zaměstnavatel GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní-asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Floristé

Zaměstnavatel Jana Kušová nabízí práci na pozici "Floristé" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Orlová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

*číšník/servírka - hotel podlesí

Zaměstnavatel Pohádková vesnička s.r.o. nabízí práci na pozici "*číšník/servírka - hotel podlesí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sněžné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Vrátný - recepční

Zaměstnavatel Postl - NÁBYTEK, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný - recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Elektrikáři

Zaměstnavatel Stavby Zdražila s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Grafik

Zaměstnavatel PALATINO a.s. nabízí práci na pozici "Grafik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 33500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dolní Dvořiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Manipulační pracovníci

Zaměstnavatel PAPERMAX,s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Karviná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

*kuchař - kuchařka - hotel podlesí

Zaměstnavatel Pohádková vesnička s.r.o. nabízí práci na pozici "*kuchař - kuchařka - hotel podlesí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sněžné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Zámečník

Zaměstnavatel DAVIVE TZB servis, s.r.o. nabízí práci na pozici "Zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Borek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pracovník obsluhy skládací linky roušek

Zaměstnavatel MEDICA FILTER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník obsluhy skládací linky roušek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kašperské Hory.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.