pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolní technik/technička rozvodů a zamečník/zámečnice

Zaměstnavatel ČaS Pardubice s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolní technik/technička rozvodů a zamečník/zámečnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přelouč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Administrativní síla

Zaměstnavatel AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12500 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Pracovník ostrahy, strážný

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy, strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Švadlena, krejčí

Zaměstnavatel AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena, krejčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12500 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Pomocní dělníci v kartonážní výrobě

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci v kartonážní výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Uklízeč/ka spš

Zaměstnavatel SOUKUP A SPOL., s. r. o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka spš" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Specialista zákaznického centra

Zaměstnavatel CENTROPOL ENERGY, a.s. nabízí práci na pozici "Specialista zákaznického centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Strojník/řidič/obsluha stavební mechanizace

Zaměstnavatel Mlčúch s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojník/řidič/obsluha stavební mechanizace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Maloměřice a Obřany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Technik

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Úvaly.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Technik měření emisí, kontrolní technik stk

Zaměstnavatel AR TRUCK s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik měření emisí, kontrolní technik stk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.