pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/ka taxi

Zaměstnavatel Miroslava Radvan nabízí práci na pozici "Řidič/ka taxi" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 4. 2020.

Dělník - zpracovatel papíru

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník - zpracovatel papíru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Řidič nákladního vozidla

Zaměstnavatel K + K mezinárodní doprava s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21360,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ledeč nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Konstruktéři obalů

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktéři obalů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Kuchař

Zaměstnavatel STRAVBYT s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Šič/ka, švadlena do chráněné dílny - řemeslná textilní výroba

Zaměstnavatel Občanské sdružení D.R.A.K. z.s. nabízí práci na pozici "Šič/ka, švadlena do chráněné dílny - řemeslná textilní výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 4. 2020.

Obsluha a seřizování cnc obráběcích strojů

Zaměstnavatel Lubomír Šanda nabízí práci na pozici "Obsluha a seřizování cnc obráběcích strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněžmost.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 4. 2020.

Technická podpora a překlady - aj, nj, fr, it, pl

Zaměstnavatel vimovsem s.r.o. nabízí práci na pozici "Technická podpora a překlady - aj, nj, fr, it, pl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Mechanička, mechanik

Zaměstnavatel Lubomír Šanda nabízí práci na pozici "Mechanička, mechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.