pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Konzultant/ka pasivní linky společnosti o2

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka pasivní linky společnosti o2" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 21000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Konzultant/ka aktivní linky pro o2

Zaměstnavatel Comdata Czech a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka aktivní linky pro o2" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 21000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Recepční služba (ne recepce v hotelích a ubytovnách)

Zaměstnavatel Security servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční služba (ne recepce v hotelích a ubytovnách)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klášterec nad Ohří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Pomocná síla ve školní jídelně

Zaměstnavatel Základní škola Tábor, Zborovská 2696 nabízí práci na pozici "Pomocná síla ve školní jídelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Pracovnice služeb v malé prádelně

Zaměstnavatel Světlana Odehnalová nabízí práci na pozici "Pracovnice služeb v malé prádelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Skladník

Zaměstnavatel MYJÓMI družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 14000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Obsluha cnc strojů

Zaměstnavatel RESKOM, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Prodejna textil-hraćky

Zaměstnavatel Světlana Odehnalová nabízí práci na pozici "Prodejna textil-hraćky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2020.

Strážný

Zaměstnavatel ČOS - Česká ochranná společnost a.s. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.