Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci pro OZP. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci pro OZP

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Personalista/personalistka

Nabídka práce s názvem „Personalista/personalistka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Camfil CZ s.r.o.“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 32000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

32000,-Kč / měsíc
Chomutov

Ostraha prodejny tesco

Nabídka práce pro OZP s názvem „Ostraha prodejny tesco“ byla vystavena zaměstnavatelem „GADO, s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 115,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Brno-sever.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

115,-Kč / hodina
Brno-sever

Strážný - plzeň- doubravka (areál zásilkovna depo)

Nabídka práce s názvem „Strážný - plzeň- doubravka (areál zásilkovna depo)“ byla vystavena zaměstnavatelem „ELZY servis s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 125,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Plzeň 4.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

125,-Kč / hodina
Plzeň 4

Úklidový/á pracovník/ce

Nabídka práce pro OZP s názvem „Úklidový/á pracovník/ce“ byla vystavena zaměstnavatelem „BRYVECASTA s.r.o.“. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 10130,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

10130,-Kč / měsíc
Liberec

Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí a zdravotnictví měú brandýs nad labem-stará boleslav

Nabídka práce s názvem „Úředník/úřednice - sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně právní ochrany dětí odboru sociálních věcí a zdravotnictví měú brandýs nad labem-stará boleslav“ byla vystavena zaměstnavatelem „MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 22980 - 33790,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

22980 - 33790,-Kč / měsíc
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Referent/ka - administrativní pracovník/pracovnice zařazen/a do úseku stavebního úřadu odboru stavebního úřadu, územního plánování a památkové péče měú brandýs nad labem-stará boleslav

Nabídka práce pro osoby se zdravotním postižením s názvem „Referent/ka - administrativní pracovník/pracovnice zařazen/a do úseku stavebního úřadu odboru stavebního úřadu, územního plánování a památkové péče měú brandýs nad labem-stará boleslav“ byla vystavena zaměstnavatelem „MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 18300 - 26830,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

18300 - 26830,-Kč / měsíc
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Investiční referent/ka odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav

Nabídka práce s názvem „Investiční referent/ka odboru investic a správy majetku měú brandýs nad labem-stará boleslav“ byla vystavena zaměstnavatelem „MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV“ a je vhodná pro OZP. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

21260 - 31240,-Kč / měsíc
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Úředník/úřednice - referent/ka vodního hospodářství odboru životního prostředí měú brandýs nad labem-stará boleslav

Nabídka práce pro OZP s názvem „Úředník/úřednice - referent/ka vodního hospodářství odboru životního prostředí měú brandýs nad labem-stará boleslav“ byla vystavena zaměstnavatelem „MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

21260 - 31240,-Kč / měsíc
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Kuchař/kuchařka

Nabídka práce s názvem „Kuchař/kuchařka“ byla vystavena zaměstnavatelem „Bufet.cz s.r.o.“ a je vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nabízen je pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a mzda 120,-Kč / hodina. Místo výkonu práce Teplice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

120,-Kč / hodina
Teplice

Úředník/ce - sociální pracovník/ce oddělení sociálně-právní ochrany dětí, odboru sociálních věcí

Nabídka práce pro OZP s názvem „Úředník/ce - sociální pracovník/ce oddělení sociálně-právní ochrany dětí, odboru sociálních věcí“ byla vystavena zaměstnavatelem „Město Bruntál“. Nabízen je pracovněprávní vztah plný úvazek a mzda 27000 - 40000,-Kč / měsíc. Místo výkonu práce Bruntál.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

27000 - 40000,-Kč / měsíc
Bruntál

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.