pro OZP

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením dle lokality. Jednoduše zvolte níže, kde práci hledáte a my Vám zobrazíme všechny nabídky práce, které jsou vhodné pro OZP.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice byly označeny jako vhodné pro OZP. Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět na detailu pracovní nabídky.

Pokud zde pro Vás vhodnou práci nenajdete, můžete se aktivně zapojit do hledání Vaší šance. Jste-li společnost nabízející práci pro OZP, neváhejte se registrovat a představte lidem možnosti kariéry ve Vaší společnosti.

Nabídka práce pro OZP:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Traktorista

Zaměstnavatel LESCUS Cetkovice, s.r.o. nabízí práci na pozici "Traktorista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Cetkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Technik kontrolor kvality v ostatních průmyslových oborech

Zaměstnavatel ALPS Electric Czech, s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik kontrolor kvality v ostatních průmyslových oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Sebranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INDUS PRAHA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Střelice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Veverská Bítýška.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel UNIPACK CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel TOMA Olomouc, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pěnčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Kontrolor/kontrolorka

Zaměstnavatel Clear World s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/kontrolorka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel Pekařství Illík, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Švadleny-šičky

Zaměstnavatel MIJA-PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny-šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Hledáte-li svou šanci na lepší práci pro určitou lokalitu, můžete použít filtrování. Zvolte lokalitu ze seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro OZP.