Nabídka práce:

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Aš:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Výpomoc při technických montážích

Zaměstnavatel Iron Shield s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 100 - 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: .
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 4. 2020.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel SANY GUARD s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 24 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: .
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Členové výjezdové skupiny

Zaměstnavatel Iron Shield s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: .
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Operátoři pco

Zaměstnavatel Iron Shield s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: .
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2019.