Archiv práce pro OZP
Babice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Babice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Babice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Babice.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 8. 2022.

Uklízeč/ka - pracovník/pracovnice výdeje obědů

Zaměstnavatel M Security and Cleaning s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka - pracovník/pracovnice výdeje obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Babice.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel Fair Credit International, SE nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 16000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Babice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.