Nabídka práce: Bakov nad Jizerou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bakov nad Jizerou od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bakov nad Jizerou:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bakov nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Ostraha

Zaměstnavatel Alfa Facility s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10500 - 11500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bakov nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2019.

Logistici (disponenti)

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bakov nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2018.