Nabídka práce: Bedřichov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bedřichov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bedřichov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Provozní

Zaměstnavatel SICCO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 21700,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bedřichov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel SICCO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Bedřichov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.