Nabídka práce: Benátky nad Jizerou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Benátky nad Jizerou od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Benátky nad Jizerou:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel KORUND BENÁTKY, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Řidič strojník

Zaměstnavatel AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.