Archiv práce pro OZP
Benátky nad Jizerou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Benátky nad Jizerou, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Benátky nad Jizerou:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči svozového vozidla sk. c

Zaměstnavatel AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči svozového vozidla sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 3. 2022.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel KORUND BENÁTKY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.