Nabídka práce: Beroun

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Beroun od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Beroun:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla do kuchyně/ pomocný kuchař

Zaměstnavatel Lomikámen-W, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Provozní pracovník/pracovnice - šička

Zaměstnavatel Charita Beroun hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2021.

Hlavní recepční

Zaměstnavatel Montra, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 4. 2021.

Asistenti prodeje

Zaměstnavatel FANY-TI, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Kachuna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2021.