Nabídka práce: Bílovec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bílovec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bílovec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel/ka, aprobace f - libovolná kombinace

Zaměstnavatel Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bílovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Administrativní pracovník/pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel LAPET gastro s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bílovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Učitel/ka, aprobace rj v kombinaci s jiným předmětem, nejlépe šj

Zaměstnavatel Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bílovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.