Nabídka práce: Blatnice pod Svatým Antonínkem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Blatnice pod Svatým Antonínkem od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Blatnice pod Svatým Antonínkem:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Denní vrátná/ý

Zaměstnavatel VÍNO BLATEL, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 103,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Blatnice pod Svatým Antonínkem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Prodavač/ka ve vinotéce

Zaměstnavatel VÍNO BLATEL, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blatnice pod Svatým Antonínkem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.