Nabídka práce: Bohumín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bohumín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bohumín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Barbara Kolebacz hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Učitelé 2. stupeň zš - čj, vv, hv

Zaměstnavatel Základní škola Bohumín - Skřečoň 1.máje 217okres Karviná, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.