Nabídka práce: Bor

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bor od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bor:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař

Zaměstnavatel Exo - one, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Přípravář cateringu

Zaměstnavatel LSG Sky Chefs Czechia spol. s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Poliklinika Bor hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.