Nabídka práce: Borovany

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Borovany od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Borovany:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Ahmed Aloui hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 12 týdně) a nabízená mzda 6000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 119,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Pracovník/ice v keramické dílně

Zaměstnavatel Nazaret, středisko Diakonie a misie Církve českosl hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 11690,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 6. 2019.