Nabídka práce: Boskovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Boskovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Boskovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel CLEAN LINE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Řidič silničních motorových vozidel - tuzemsko

Zaměstnavatel BODOS Czechia a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Skladník

Zaměstnavatel CLEAN LINE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8050 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Řidič silničních motorových vozidel - tuzemsko

Zaměstnavatel BODOS Czechia a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.